Niemożliwe

Dziś wpis w innej formie tak dla odmiany. Bo dziś mija blisko rok od pierwszego mojego wpisu na blogu. Dla mnie to sentymentalna wiadomość i wielka radość. Ponieważ zazwyczaj w życiu jestem osobą która szybko się zniechęca. I ogromnie jestem z siebie dumny, że mimo niewielkich zasięgów wytrzymałem równo rok z pisaniem postów. Ciesze się, że zawiązała się pewnego rodzaju społeczność która powoli wie co chce w życiu. Albo przynajmniej wie czego nie chce. Bo większość z Was nawet jak nie wie jeszcze co w życiu ma robić. To zrozumiała, że nie chce: biedy, smutku, braku miłości, braku pieniędzy i wiele więcej.

Dziś chce Cie zabrać do mojego świata, przez ten rok podobnych projektów jak Kabuto, bo o tym będzie mowa. Realizowałem kilkanaście. Najczęściej pracowałem od 6-24 każdego dnia. Niestety też zdarzało mi się często w soboty i niedziele. Chodź to było moim głównym celem na ten rok by juz w niedziele nie pracować w ogóle. Jednak moja praca czyli zarządzanie, budowanie, usprawnianie, szukanie możliwości w moich spółkach gdzie jestem właścicielem lub udziałowcem. Uważam cały czas, że nie jest pracą. Owszem męczy po kilkunastu godzinach jednak kocham to co robie i czasem po prostu nie mogę nie pracować bo jak nie pracuje to się męcze. Przez ten rok jak to zwykle u mnie wiele się wydarzyło i wiele się działo. Dobrego i złego. Nauczek i porażek.

Jednak nie chce dziś o tym pisać. Chce zabrać Cie w świat niemożliwości. W miejsce gdzie jeszcze kilkanaście miesięcy temu ludzie myśleli, że jestem szaleńcem a nawet idiotą. Królestwo Kabuto to dla wielu ludzi opowiadanie jak ze snu.

Pewni ludzie, założyli swój własny kraj, pozyskali 75 km2 terenów. Wypuścili swoją walute nazwali ją KabutoCoin, na czym zarobili dla państwa tyle by kupić własną prywatną wyspę. By żyć w świecie stworzonym dla siebie a nie dla władzy. By żyć w spokoju z dala od problemów i ludzi którzy wszędzie widzą problemy. Zapraszam Cie do filmu o tym jak spełniać sny i stworzyć swój własny raj.

 


Jakub jest trenerem, przedsiębiorcą i motywatorem. Zawodowo zajmuje się pomaganiem ludziom w osiąganiu celów, których w ogóle nie brali na poważnie przed poznaniem go. Każdego dnia odbiera podziękowania od osób, które udało mu się wesprzeć w drodze do celu.

Newsletter

Zostaw swój mail i dołącz do osób, które codziennie otrzymują ode mnie porcję motywacji!

 Twoje dane sa bezpieczne

Poradnik jak wyznaczać cele – Jak zacząć Nowy Rok?

Czytaj więcej

Zabezpieczony: [PREZENT] 3 Techniki- Natychmiastowy zastrzyk energii!

Czytaj więcej

1 powód przez który nie zarabiasz tyle ile byś chciał

Czytaj więcej
niemoliwe-jakub-zak