Szybka Kawa [#12] – Śmierć!

 

 

Śmierć często najmocniejsza motywacja. A, że jeden obraz wyraża więcej niż tysiąc słów postanowiłem wybrać się na wycieczkę. I nagrać dla Was wyjątkowy odcinek Szybkiej Kawy. Nie da się opisać bólu który każdy z nas czuje gdy kogoś straci. Ale czy zastanawiamy się co byśmy my sami czuli gdybyśmy się stracili? Czyli dosłownie gdybyśmy jutro nie dali z siebie nic więcej?

Tak wiele czytamy, wiemy, umiemy, przekazujemy a jak rzadko to używamy. Tak wiele z nas odeszło nie zostawiając po sobie nic albo znacznie mniej niż było wartych. Dziś jest jeden z tych dni w moim życiu kiedy biorę na serio swoje życie. I patrze na nie co jeszcze mogę dać od siebie. Co jeszcze mogę ulepszyć i co jeszcze można zacząć na nowo.

Przecież i tak wszyscy czy bogaci czy biedni, czy źli czy dobrzy. Znajdziemy się w tym jednym miejscu. A co najważniejsze!

Nie ważne czy coś robisz więcej, czy nie robisz nic. I tak umrzemy. Więc może lepiej dać z siebie maxa by inni mogli na tym skorzystać?

Co po sobie zostawiasz?
Film ostry ale przecież czasem głaskanie po głowie nie daje efektów!
Wspaniałego dnia!

I wiedz… Czas ucieka! Nie wiesz kiedy się zatrzyma!

Jakub Żak


Jakub jest trenerem, przedsiębiorcą i motywatorem. Zawodowo zajmuje się pomaganiem ludziom w osiąganiu celów, których w ogóle nie brali na poważnie przed poznaniem go. Każdego dnia odbiera podziękowania od osób, które udało mu się wesprzeć w drodze do celu.

Newsletter

Zostaw swój mail i dołącz do osób, które codziennie otrzymują ode mnie porcję motywacji!

 Twoje dane sa bezpieczne

Poradnik jak wyznaczać cele – Jak zacząć Nowy Rok?

Czytaj więcej

Zabezpieczony: [PREZENT] 3 Techniki- Natychmiastowy zastrzyk energii!

Czytaj więcej

1 powód przez który nie zarabiasz tyle ile byś chciał

Czytaj więcej
szybka-kawa-12-mier-jakub-zak